Požárně odolné skříně Express

Protipožární skříň Express s požární odolností 15 minut je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů. Nehořlavost povrchu zajišťují speciální panely s melaminovou povrchovou úpravou. Bezpečnostní skříně jsou k dodání včetně přípojky odvětrání (NW 75) na stropě skříně. Požárně odolná skříň Express je též schválena pro provoz bez technického větrání.

Díky 90ti stupňovému otevírání křídlových dveří je vnitřní prostor bezpečnostní skříně kompletně přístupný a přehledný. Dveře skříně zůstávají zaaretovány v jakékoliv poloze otevření a v případě požáru se samy uzavřou. Jsou uzamykatelné díky cylindrickému zámku.


Bezpečnostní skříň Express je vybavena podlahovou vanou, která je snadno vyjímatelná a díky manžetovému těsnění ze 3 stran zajišťuje bezpečné zachycení případných úkapů nebezpečných látek. Protipožární skříně Express mají ve spodní části zabudovaný podstavec, který umožňuje bezpečnou vnitropodnikovou přepravu.

Standardně jsou protipožární skříně Express vybaveny 3 vložnými policemi nastavitelnými v rastru po 32 mm a podlahovou vanou včetně krytu z děrovaného plechu.

Protipožární skříně Express od firmy DENIOS jsou vyráběny s antracitově šedým korpusem (RAL 7016) a žlutými křídlovými dveřmi (RAL 1004). Povrchová úprava skříně je odolná proti poškrábání a nárazu a zároveň je snadno udržovatelná.

Skříně na nebezpečné látky Express jsou robustní, s dlouhou životností, všechny bezpečnostní součásti jsou montovány mimo skladovací prostor a jsou tak odolné vůči korozi.


Navštivte náš eshop s kompletní nabídkou protipožárních skříní Express!


eshop-button     Zelená linka Denios s.r.o.