Protipožární skříň Edition G

Protipožární skříně Edition G na hořlavé látky od firmy DENIOS nabízí nejvyšší třídu požární odolnosti až 90 minut v souladu s normou ČSN EN 14470-1 a jsou vhodné  pro neomezené skladování nebezpečných látek jako jsou hořlavé kapaliny H224 - H226. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních izolačních materiálů třídy A. K dodání jsou včetně přípojky odvětrání (NW 75) na stropě skříně. Požárně odolná skříň Edition G je též schválena pro provoz bez technického větrání.

Protipožární skříň Edition je dodávána v různých verzích. Je vybavena samozavíracími křídlovými nebo skládacími dveřmi. Lze vybírat ze dvou barevných provedení, a to z reflexní žluté (RAL 1004) a světle šedé (RAL 7035). Bezpečnostní prvky jsou namontovány mimo skladovací prostor, což zajišťuje jejich ochranu před korozí. Protipožární skříň Edition G může být dodána ve variantě s výškově nastavitelnými vložnými policemi nebo s výsuvnými vanami. Součástí vnitřního vybavení požáruvzdorné skříně Edition G je nepropustná podlahová záchytná vana se snadno vyjímatelným krytem z děrovaného plechu.


Díky integrovanému podjízdnému podstavci, který je dodáván na přání, je s protipožární skříní na nebezpečné látky Edition G od firmy DENIOS snadná manipulace. Bezpečnostní skříně Edition G jsou vybaveny bezpečným zámkem.


Na všechny skříně DENIOS je poskytována 5 let záruka!


Nezapomeňte se poohlédnout po pro vás nejvhodnější variantě protipožární skříně Edition G na našem eshopu, kde naleznete kompletní nabídku!


eshop-button     Zelená linka Denios s.r.o.