Protipožární skříň Select

Protipožární skříně Select na nebezpečné látky od firmy DENIOS nabízí nejvyšší třídu požární odolnosti až 90 minut v souladu s normou ČSN EN 14470-1. Tyto protipožární skříně jsou vhodné pro neomezené skladování nebezpečných látek jako jsou hořlavé kapaliny označované H224 až H226. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů včetně izolace z ekologických izolačních panelů.  Bezpečnostní skříně Select dodáváme včetně přípojky odvětrání (NW 75) na stropě skříně. Požárně odolná skříň Select je též schválena pro provoz bez technického větrání.

Protipožární skříň Select je k dispozici ve třech šířkách (600 mm, 900 mm nebo 1200 mm). Bezpečnostní skříň Select se vyrábí ve variantě se 3 vložnými policemi a 1 podlahovou vanou a nebo pouze s výsuvnými vanami. Na výběr je též z několika barevných provedení. Korpus je vždy v angracitově šedé barvě (RAL 7016), dveře mohou být v jedné ze sedmi volitelných variant, a to enciánově modré (RAL 5010), reflexní žluté (RAL 1004), světle šedé (RAL 7035), bílé (RAL 9010), zelené (RAL 6011), stříbrné (RAL 9006) nebo červené (RAL 3020).


V nabídce společnosti DENIOS jsou k dispozici protipožární skříně Select v provedení buď se standardními křídlovými dveřmi a nebo s křídlovými dveřmi za použití technologie One-Touch. Řešení One-Touch nabízí mimo jiné výhodu ve snadnějším otevírání dveří nebo automatickém uzavírání dveří po 60 vteřinách s akusticko-optickým varovným signálem 5 vteřin před jejich uzavřením, atd. Protipožární bezpečnostní skříně Select na nebezpečné látky s 90ti stupňovým otevřením křídlových dveří zajišťuje rychlejší a pohodlnější přístup k celému obsahu skříně.

Díky integrovanému podjízdnému podstavci je s protipožární skříní na nebezpečné látky Select od firmy DENIOS snadná manipulace. Protipožární skříně Select jsou vybaveny bezpečným zámkem s kontrolkou ukazující stav uzavření.


Navštivte náš eshop s kompletní nabídkou požárně odolných skříní Select!


eshop-button     Zelená linka Denios s.r.o.