Protipožární skříně Basis Line na nebezpečné látky

Požárně odolné skříně Basis Line od firmy DENIOS s požární odolností 30 minut jsou zhotoveny z kvalitního materiálu. K dodání jsou včetně přípojky odvětrání (NW 75) na stropě skříně. Požárně odolná skříň Basis Line je též schválena pro provoz bez technického větrání. Díky 90ti stupňovému otevírání křídlových dveří je vnitřní prostor bezpečnostní skříně kompletně přístupný a přehledný.

Bezpečnostní skříň Basis Line je vybavena podlahovou vanou, která je snadno vyjímatelná a díky manžetovému těsnění ze 3 stran zajišťuje bezpečné zachycení případných úkapů nebezpečných látek. Nedílnou součástí protipožární skříně je integrovaný podstavec pro zajištění bezpečné vnitropodnikové přepravy.


Bezpečnostní skříň Basis Line je k dispozici ve 3 šířkách, a to 1200 mm, 900 mm a 600 mm. Vnitřní uspořádání protipožární skříně se liší - lze dodat ve verzi s 1 podlahovou vanou a 3 vložnými policemi nebo pouze se výsuvnými vanami.

Dvoubarevný design protipožární skříně Basis Line od firmy DENIOS nabízí maximální individualitu a moderní vzhled. Korpus je vždy v antracitově šedé barvě (RAL 7016), přičemž dveře jsou v 7 volitelných barvách - enciánově modré (RAL 5010), reflexní žluté (RAL 1004), stříbrné (RAL 9006), bílé (RAL 9010), zelené (RAL 6011), světle šedé (RAL 7035) a červené (RAL 3020).


Navštivte náš eshop s kompletní nabídkou protipožárních skříní Basis Line!


.eshop-button​     Zelená linka Denios s.r.o.